KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332301
nr 1233 2301
Lauritz Falk, Matador, Signerad, 41x32. Olja på pannå
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:39:39
200 kr
250 kr
300 kr